Maltepe Kombi Servisi

Maltepe Kombi Servisi

Kombi problemlerinin ortanda kaldırılması ve düzenli olarak bakımlarının sağlanması için geliştirilmiş olan yöntem ve metotların, profesyonel kombi servisleri aracılığıyla gerçekleştirilmesi oldukça önemlidir. Bu işlemler doğrultusunda, her tülü kombi markasına uygun olarak gerçekleştirmekte olduğumuz kombi bakım, onarım ve montaj işlemleri için Maltepe Kombi Servisi ile iletişime geçebilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Maltepe Kombi Montajı

Kombi montaj işlemlerini, cihazın marka ve özelliklerine göre büyük bir özenle gerçekleştirmekte olan Maltepe Kombi Servisimiz, işlemler sırasında oluşabilecek tehlikeli durumların önüne geçebilmek adına gerekli tedbirleri almakta ve bu tedbirler kapsamında işlem uygulamaktadır. Montaj öncesinde bağlantı elemanlarının ve noktalarının özenle kontrol edilmesi gerekmektedir. Maltepe servisi olarak bu kontrolleri sağlamakta ve montaj işlemlerini oldukça güvenilir bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Montaj sonrasında kalorifer peteklerine su vermekte ve gaz bağlantılarını açmakta olan servisimiz, büyük bir titizlikle işlemlerin tamamlanmasını sağlamaktadır.

Maltepe Kombi Tamiri

Kombi tamiri, cihazın markası ve özellikleri göz önünde bulundurularak orijinal yedek parça ve aksesuarlarının temini ile gerçekleştirilmektedir. Kombi cihazlarınızda yaşamakta olduğunuz problemlerin türünün de önem arz ettiği bu hizmetlerimiz aracılığıyla kısa süre içerisinde çözüme ulaşacak ve uzun vadede cihazınızın işlevselliği konusunda bir problem yaşamayacaksınız. Maltepe Kombi Servisi bünyesinde gerçekleştirmekte olduğumuz kombi tamiri hizmetlerimiz ile 7/24 faaliyet göstermekteyiz.

Maltepe Kombi Bakımı

Maltepe kombi servisi bünyesinde gerçekleştirmekte olduğumuz kombi bakım hizmetlerimiz aracılığıyla artık kombi cihazlarınız çok daha uzun vadede problem yapmayacak ve insan sağlığını tehdit eden tehlikeli durumların önüne geçilmiş olacaktır. Servisimiz, Maltepe ve çevresinde kullanılmakta olan her marka ve türden kombinin yıllık periyodik bakımları ile ilgilenmekte ve bu anlamda müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

Kombi Bakım Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Arçelik, Ariston, Alarko, Altus, Airfel, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Demirdöküm, Daikin, Diamond, ECA, Elextrolux, Fijitsu, General, Hitachi, İndesit, LC, Mitsubushi, Profilo, Regal, Samsung, SEG, Siemens, Toshiba, Vaillant, Viessmann

Maltepe İlçesinde Çilingir Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler